Pochopili jsme, že doma bez Rainbow neuklidíme

Klára Trojanová-Pollertová

Klára Trojanová-Pollertová je známou herečkou a manželkou Ivana Trojana. Poprvé stála před kamerou už ve dvanácti letech, kdy v seriálu Návštěvníci ztvárnila postavu Ali. Klára se věnuje hlavně divadlu, ale s Ivanem si vyzkoušeli i roli filmových manželů, a to ve filmu Jedna ruka netleská. Společně mají čtyři syny, psa a Rainbow. Na tento rozhovor jsem se opravdu těšil. Na druhou stranu, čím více jsem se blížil jejich domu, tím více se mi třásla kolena. Jací asi budou Trojanovi naživo? Všechny obavy se však okamžitě rozplynuly už při podání ruky, během návštěvy u nich doma panovala opravdová pohoda.

Rainbow nemáte dlouho. Jak se dostalo do Vaší rodiny?

Nedávno jsme se přestěhovali do tohoto řadového domečku a potřebovali jsme ještě jeden vysavač. Se suterénem jsou to tady v podstatě čtyři patra, tak abych ho nemusela přenášet nahoru a dolů. Já bych šla normálně do obchoďáku a tam bych nějaký koupila. Ale manžel řekl, že zavoláme Bobovi Kleplovi, ten je tak trochu posedlý vysavačema, třeba poradí. Bylo to takové zvláštní, protože volám kolegovi herci a chci po něm poradit s výběrem vysavače.

Ale jemu to nepřišlo zvláštní nebo ano?

Jemu to vůbec nepřišlo zvláštní. Hned řekl, že jestli nějaký vysavač, tak jedině Rainbow. A teď mi to začal vyprávět, co to dělá a co to všechno má. Jak je to skvělý. A do čtrnácti dnů jsme měli doma Rainbow.

Chápu správně, že Vám tedy dal kontakt na někoho, kdo Vám Rainbow předvede…

Ano, pak k nám přijeli manželé Pařízkovi, byli prima a všechno nám ukázali.

A předtím jste o Rainbow něco věděli?

Byli jsme hodně překvapení, jak to funguje a co všechno to umí. Bez té ukázky bychom spoustu věcí nevěděli. Vaše firma tedy existuje už dlouhou řadu let a já jsem si říkala, že do tohohle nikdy nepůjdu. Že to jsou strašně drahý věci a je to zbytečný. Taky jsem shodou okolností hrála v jednom divadelním představení, kde jednou z postav byl prodejce vysavačů a my jsme si z té profese dělali srandu. A když mi Bob řekl, že jedině Rainbow, tak moje první reakce byla: a jéje, tak už nás to dostihlo. Pak přišli Pařízkovi a začali nám to předvádět. A jak jsem chodila vylívat tu špinavou vodu a nemělo to konce… Říkala jsem si, že to takhle už nechci, že tady tu špínu nechci vidět. Pochopili jsme, že doma bez Rainbow neuklidíme.

A co teď, po půl roce používání…. Už je to lepší?

Rozhodně. A musím říct, že jak máme doma ještě psa, je to super. Rainbow používám hlavně na kompletní vysávání celého domu. A pak mě baví, když převlékám peřiny a dají se do toho pytle a všechen vzduch se vysaje. Pak jsou krásně čisté a voní. Neměnila bych.